Příběh o velké lásce♥♥ ....

12. června 2009 v 19:47 | LuCitta* |  →Příběhy by me ©
Zkusila jsem napsat příběh a vyšlo z toho todle. Tak doufám že si pěkně počtete :)

Andy je 18-ti letá studentka gymnázia. Bydlí v New Yorku a místo toho, aby lítala po obchodech a nakupovala s kamarádkami, chodí deno denně ven se svým báječným kamarádem Johnem. Byl nádherný letní den (1.den prázdnin) po dlouhém školním roce, kdy si Johny a Andy vyrazili na pláž. Opalovali se, povídali si, zahráli si volejbal a najednou se na pláži objevila školní hvězda Nicky. Nicky byla naprosto nádherná (blonďatá, dlouhá hříva, sexy postava a tyrkysové oči.) V tu chvíli jí uviděl Johny a povídá Andy:,,Ty jooo to je kus! Andy, nemohla by si mi na ní dát číslo??''Andy:,,Ok. Ale moje rada zní.. nic si s ní nezačínej, je to pěkná mrcha.'' Ale Johny už Andy dál neposlouchal, koukal na Nicky. Tak se tedy Andy zvedla z ručníku a vydala se za Nicky. ,,Ahoj Nicky, jak se máš??'' Spustila Andy. Nicky se na ní štíplavě podívala a odpověděla:,,Super lepší to být nemůže. Byla jsem v obchodě a zkoušel se mě tam sbalit nějakej sladkej kluk. Ale já se nenechala.'' Andy si pomyslela..,,Bože ta je děsná a je to pěkná potvora!!'' Abyste věděli..ona Nicky před 2 rokama sbalila Andyninýho bratra, užila si s ním a odkopla ho. Andy pochopila že tudy cesta nevede. Zkusila to jinak.
Ona nechtěla aby jejícho kamaráda dostala TA Nicky, která je TAKOVÁ MRCHA. A tak se stalo to, že Johnymu Andy na rovinu řekla vše o NÍ, ale ona se mu tak líbila že Andy nevěřil a poprvé v životě se pohádali. Představte si že jí poslal do háje!! Celý měsíc spolu nepromluvili ani slovo a tak si Andy poprvé vyrazila s holkama na zmrzku na pláž. A víte koho uviděla?? No přece Johnyho s Nicky jak se drží za ruce!! Andyně se podlomila kolena. Její kamarádka Mary, která je taky zrovna pozorovala, řekla:,,Hele, není to náhodou tvůj kámoš Johny s tou děvkou Nicky??''Andy:,,ano je....nechápu jak mě nemohl neposlechnout.'',,Jak neposlechnout??'' zeptala se Mary. ,,Tak že jsem mu o ní pověděla jaká je to mrcha, ale on mě poslal do háje a už přes měsíc spolu nemluvíme.'',,To je nám líto'' řekli další kámošky (Dennisa, Christina a Avril).
,,NEMUSÍ'' nasupěně odpověděla Andy a odešla domů.
Probrečela celou noc. Ráno se vzbudila zapocená a s rozmazanýma očima. A OAKMŽITĚ si uvědomila, že Johnyho MILUJE!!!! Lehla si na postel a znovu spustila slzy. Najednou jí zvonil mobil:,,kdo mi to teď volá??'' řekne Andrej.. když se však podívá na displej, vidí jméno Johny!! A je jí hned jasné, že to prostě musí zvednout.,,Haló??'',,Ahoj Andreo tady Johny, chco se ti omluvit za to kam sem tě poslal, protože si měla o5 pravdu. Je to mrcha, jen si se mnou zahrávala, užívala a pak daleko odkopla. PROMIŇ MI TO!!!!'' Andrea:,,vše ti odpouštím! A já se ti také omlouvám na té hádce mám taky podíl!!'',,můžu tě vidět??'',,Ano !! Budu mocky ráda!! Sejdeme se za 10 minut v parku...moc se těším pá'' řekla Andrej a zavěsila telefon. Vzala si své sexy šaty, pořádně se namalovala a vyrazila za Johnym. Ten na ní čekal v parku s květinou v ruce. Najednou oba viděli přes růžové brýle, dlouze se políbili a od té doby jsou spolu......♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Nebylo by něco takového krásné??♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 StR@WBERry GirL i laFE Jů,aFf StR@WBERry GirL i laFE Jů,aFf | Web | 13. června 2009 v 11:17 | Reagovat

jé,to je krásný....:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vyměněné Ikonky.. :)

X X

Páčko a někdy se vrať!
Tvá
Crazy girl*